Tlumaczenia prawnicze francuski

Mini-Market Insoft stanowi to plan kasowy stworzony dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w magazynach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, i inne akcji są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w składach to rozwiązania wykonane z tezą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź działających praktykę w standardzie franczyzowym. W takim programie rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowy jesteśmy zdolność automatycznego korzystania spośród każdych elementów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem oraz cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi być zużywany na urządzeniach dotykowych. Produkty mogą być opisane i potrafią być oddane ich parametry, można poświęcić im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i kontrolowaniu poprawności dostaw w zakładzie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz mnóstwo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i problemach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System zezwala na podgląd stanów towarów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w wielu językach, co powoduje na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez powodu na świat, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy były obroty, ile pieniędzy ciągnie się znajdować w sumach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.